4 پاسخ به “بعد از بازدید از سایت: ما را در روشن شدن ذهن سایر همشهرکی ها و حضور در مراسمات هیأت یاری دهید.”

 1. حمید رضا. محمدی گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  امام رضا (ع) در روایتی به «ریان بن شبیب» فرموده است که در شادی ما، شاد باش و در اندوه ما، اندوهگین باش که این کار بهشت را تضمین می‌کند.
  شیعه و پیروان واقعی ائمه اطهار (ع) هرگز در عزا و خاموشی آن ستارگان درخشان بی‌تفاوت نبوده و چه اشک‌ها که در سوگ آنان بر گونه جاری ساخته‌اند.

 2. نادرراستگو گفت:

  اینجانب برای کنجکاوی در اجتماع آنها شرکت کردم . غالب افراد معترض را افرادی که به مسائل دینی و مذهبی کمتر اهتمام دارند یافتم به گونه ای که یک خانم مسن بوسیله چاقو بنر نصب شده روی دارالقران را که نام مبارک امام حسین (ع) و نام امام زمان (عج) روی آن نوشته شده بود با عناد و بدون هیچگونه ملاحظه ای دقیقا از روی اسامی مبارکین اقدام به پاره کردن بنر نمود و گمان میکنم که مخالفت آنها بیشتر جنبه مخالفت با دین و مذهب باشد تا محافظت از یک محل مخروبه و پنهان شدن در پشت کلمات واهی دفاع از محیط زیست .

 3. فاطمه گفت:

  سلام واقعا جای تاسف داره من خودم ساکن اکباتان هستم خیییلی ناراحت شدم که عده ای فریب رسانه های آلوده ی خارجی رو خوردن و به اعتراض علیه ساختن دارالقرآن پرداختند ، چرا اینقدر بی فکر وبی سیاست عمل کردند؟ چرا آبروی مملکت عزیزمون رو با این رفتارهای بی منطق و ساده لوحانه می ریزند؟ به اونا می گم از خدا بترسن از قرآن بترسن از قیامت بترسن از روزی که تک وتنها باید در برابر خدای بزرگ بایستند و جواب تک تک اعمالشون رو بدن بترسن

 4. احسان گفت:

  انشاءالله خداوند به بانیان این مرکز قرآنی اجر دنیا و آخرت عنایت فرماید. واقعا جای دارالقران در این شهرک خالی بود از اینکه هر روز این بنای در حال تکمیل شدن را می بینم خوشحال هستم برای تربیت فرزندان این سرزمین هرچقدر از این مراکز ایجاد شود به نفع مردم خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *